Tvora webu

Vytvářím webová řešení na míru, od malých prezentací po větší portály. S tvorbou webů mám několikaletou zkušenost. Jsem ideální volbou pro živnostníky, řemeslníky, restaurace, bary, spolky nebo menší firmy. Všechny moje weby mají redakční systém, aby jste si mohli vše upravovat v případě změn.

Zvládnu i eshop, ale není to moje specializace. Popravdě je to trochu velké sousto na jednoho člověka. Nicméně mám v portfoliu objednávkový systém ZDE.Orders, což je tak trochu eshop, ale upraven pro konkrétní potřebu.

Kodování grafiky

Máte-li svého grafika nebo grafičku a potřebujete jejich návrh převést na web neboli nakódovat, jsem tu pro vás. 

cena dle rozsahu

Grafické práce

Vytvořím Vám logo, zvolím barvy, fonty a navrhnu kompletní grafický styl jakým se budete prezentovat, jinými slovy též vizuální či firemní identita nebo anglicky též corporate identity. Ta zahrnuje používané barvy, fonty a další grafické prvky ale i šablony pro vizitky, plakáty a jiné tiskové materiály. Výsledkem je pak celý grafický manuál.
Ale můžeme zůstat jen u loga, nepotřebujete-li se komplexněji prezentovat…

Přípavím pro vás grafiku k tisku jako jsou vizitky, dárkové poukazy nebo třeba plakáty případně cokoli jiného co vás napadne. Tisk má svá specifika, která jsem se za svou kariéru naučil. Ale pozor, nejsem tiskárna a nezajišťuji tak tisk samotný, skutečně se jedná pouze o přípravu grafických materiálů k tisku, které pak předáte tiskárně.

Logo a vizuální identita

Logo je důležitým grafickým a identifikujícím prvkem firmy či produktu. Vždy se snažím o nápaditý a dobře rozeznatelný design.

Součástí tvorby loga může být i nastavení kompletní vizuální identity.

od 3000,-Kč

Vizitky

I v době internetu je stále dobré mít papírovou vizitku. Vizitka vás reprezentuje a je často prvním kontaktem s vaší grafickou prezentací.

od 500,- Kč

Tiskové materiály

Plakáty, vouchery, dárkové poukazy či věrnostní kartičky. Cokoli co musí nějak vypadat, promovat vás, váš produkt či akci.

Můžeme se domluvit i na dlouhodobé spolupráci, potřebujete-li např. plakát pravidelně na opakující se akce.

Máte-li grafický manuál vytvořím materiály samozřejmě podle něj.

od 500,- Kč

Sociální sítě a bannery

Facebook se stal důležitou součástí prezentace online. Připravím pro vás úvodní a profilové obrázky podle potřeb facebooku (či jiných sítí).

Nebo vytvořím jakýkoli jiný banner nebo obrázek v potřebných rozměrech.

od 300,- Kč

Ostaní grafické práce

Vlastně je toho spousta a vyjmenovat úplně vše co se dá graficky zpracovat není možné.

Proto máte-li jakýkoliv jiný požadavek na grafiku, neváhejte a kontaktujte mě. Na ceně se domluvíme na základě vašich požadavků.

Ceny jsou orientační, vždy záléží na vašich konkrétních požadavcích. Jste-li nezisková organizace nebo jiné sdružení či jedinec s podobnou činností je možné se domluvit na slevě. Bude-li mi vaše činnost nebo projekt připadat zajímavý, rád vám pomůžu.