Jste zde

Žonglérům už nedostačoval jejich web na wordpressu a potřebovali něco více na míru. Požadavek byl, aby všechny 3 weby vycházeli ze stejného vzhledu a používali stejné grafické prvky a logiku.

Každý web má své specifikum, ale všechny sdílí stejné grafické prvky a logiku. Důraz vizuálu je kladen na fotky, které jsou doplněny minimalistickou grafikou s animacemi. Vše je barevné a zábavné. Jednotlivé weby mají svoje hlavní barvy pro snadné rozlišení. Většina stránek má bílé pozadí, ale některé dovolují přepnout na tmavé pozadí, protože některý obsah je zajímavější prezentovat na tmavém pozadí.

Redakční systém je vybaven editorem textu, který dovoluje komplexní úpravy, takže jsou žongléři sami schopni si vše formátovat podle svých představ a vkládat obrázky či videa.

 

Žongleros

Hlavním a řekněme sdružujícím webem je web organizace. Na tomto webu najdete všechny informace o Žongléros, o jejich repertoáru a všechny aktuality napříč dalšími weby. 

Aby bylo možné zobrazit novinky na dalších webech, vytvořil jsem jednoduché API, které mi vrací novinky pro daný web.

www.zongleros.cz

 

Cirkulárium

Web pro prezentaci kurzů pro veřejnost, které žongléros organizuje. Stěžejní bylo napojení na API webooker, ve kterém si kurzy spravují. Díky API není třeba vše zadávat na web znovu a změny z webookeru se hned projeví i na webu.

Dalším stěžejním prvkem webu je rozvrh. Ten se generuje sám z napojených kurzů přes API.

www.cirkularium.cz

 

Žonglobalizace

Web festivalu, který Žongléros pořadají. Hlavní funkcí webu je zobrazit program festivalu a informace o něm.

Hlavní stránka dovoluje více formátovat a nastavovat texty, aby bylo možné pro každý ročník vytvořit jiný "plakát".

Program je možné filtrovat podle různých parametrů, podobně i účinkující.

www.zonglobalizace.cz

Navštívit web »
Červenec 2021