Jste zde

Počet aktivit Brewhemian se kvůli jiným příležitostem zúžil a tak se mohl web značně zjednodušit a zaměřit jen na tu přeživší, což bylo pivní bistro Pivstro, které vede Alžběta Vlčková. Pivotéka se stala součástí Pivstra a Francis převzal po Adamovi jiný majitel, protože Adam dostal zajímavou nabídku od Pilsner Urquell.

Web se tedy zjednodušil. Stále zůstává obecná hlavní stránka a vlastní sekce pro Pivstro, ale zmizelo barevné rozdělení a celkové dělení na 3 aktivity. Zmizeli také novinky a na nějakou dobu byly nahrazeny blogem. Bohužel na něj nebyl čas a nakonec zmizel taky. Nově se objevila na webu i databáze pivovarů a piv, takže je možné se o pivovarech, které dodávají pivo do Pivstra něco dozvědět.

V roce 2019 se Brewstock (pivní festival) z vlastního statického webu přesunul jako sekce právě na web Brewhemian, díky čemuž využívá jednotný redakční systém a databázi pivovarů. Krom webu dělám pro festival i plakáty a další doprovodné grafické materiály.

V roce 2020 jsem do webu přidal jednoduchý rezervační systém. Nic komplikovaného, ale vzhledem k prostorám Pivstra jednoduchý formulář bohatě dostačuje.

Další velkou změnou v komplikovaném roce 2020 byla implementace eshopu, aby bylo možné objednávat jídlo a pivo online. Systém objednávek, který se nakonec přetavil na můj vlastní produkt ZDE.Orders. Pivstro tak postupně objevuje výhody online objednávek a rezervací, které z počátku řešili pouze po telefonu a dnes na ně mají přehledný systém přímo na webu.

Září 2018