Jste zde

Tento web vnikl ve spolupráci s Pocitace1024.cz.

I když by mohl být pouze jeden web s více sekcemi, rozhodlo se, že budou dva. Oba tedy vychází ze stejného základu s redakčním systémem, oba mají stejnou grafiku. Ta je inspirovaná reflexními prvky na vozech asistenční služby. 

Web asistenční služby (odtahovkaplzen.cz) byl oddělen od obecného webu autoservisu (autozabraha.cz) jednak proto, že už existovala vlastní doména a jednak proto, že důvod proč hledat asistenční službu je natolik důležitý, že bylo lepší mít veškeré informace samostatně na odděleném webu. Ať už ale hledáte servis nebo odtahovku, velkou důležitost dostává telefoní číslo, které je vždy jasně vidět. V případě mobilního zobrazení zůstává dokonce stále na obrazovce. Na desktopu nakonec vlastně také, ale o něco menší, součástí fixní hlavičky s menu.

V obou verzích webu je částečně využit princip Single Page Application, kdy jsou všechny důležité informace na jedné stránce a navigace v menu pouze uživatele po této stránce posouvá. Nicméně podrobnější informace nebo specifický obsah (galerie) jsou pak na vlastních podstránkách.

Navštívit web »
Červen 2014