Objednávací doba

Jste zde

Objednávací doba se nastavuje úpravou Hlavní stránky.

Objednávací doba se může lišit od doby, kdy máte skutečně otevřeno (případně kdy si můžou lidé objednávky vyzvednout). Ideální je nastavit objednávací dobu o něco dříve než otvíráte a zastavit ji třeba čtvrt nebo půl hodiny před koncem. V placené verzi s využitím tabletu na place je dobré, aby objednávky začínali v době, kdy už je může někdo zpracovávat. Budou-li ale chodit dřív nevadí, objednávky samozřejmě počkají než je personál začne spracovávat a všechny se postupně zobrazí i tak.

Objednávací doba je zejména důležitá pro podniky, kde je každý den jiné jídlo a brání tak aby si někdo objednal v době, kdy už není jídelní lístek aktuální, ale přitom ještě nejsou zveřejněna nová jídla.

V případě, že je není vyplněna žádná objednávací doba, je otevřeno stále.

Je-li zavřeno, kvůli objednávací době, zobrazí se Poznámka k době, kde můžete zákazníkům vysvětlit, proč si právě teď nemohou objednávat.

 

Pozastavení objednávek

Systém dovoluje i pozastavit objednávky např. v době, kdy se jich sejde moc a nestíháte nebo z technických důvodů.

Pozastavení má největší sílu v rozhodování o tom, jestli fungují objednávky, je to absolutní stop a nic ho nevrátí zpět kromě manuálního vypnutí.

Pozastavení je doplněno o Poznámku k zastavení, kde je možné vysvětlit zákazníkům, proč není možné v danou chvíli objednávat.

Pozastavení musíte zase sami deaktivovat jinak nebude možné nakupovat